ALV en nieuwjaarsborrel 2025
In Zalen- en partycentrum De Oldenburg in Driel hebben we dit keer het nieuwe ondernemersjaar afgetrapt. Met een traditioneel korte ledenvergadering en aansluitend een gezellige nieuwjaarsborrel. Zoals altijd werd er volop genetwerkt, gepraat over plannen en over werktijden. Maar netwerken betekent bij ONS ook elkaar beter leren kennen, dus ging het ook over familie en vakantie.
Tijdens die ledenvergadering blikte voorzitter Femke kort terug op 2024. Een jaar met boeiende, indrukwekkende, sportieve en gezellige bijeenkomsten. Ze hadden minstens één ding gemeen: we beleefden ze samen.
Maar we zijn ondernemers, dus kijken we vooral vooruit. Ook in 2025 blijven we ideeën delen, elkaar helpen. Niet voor niks is het jaarthema verbinding. Wat kan ons netwerk en zijn leden voor jou betekenen? En andersom: wat kun jij voor anderen betekenen?
Worstel je als ondernemer ergens mee, dan denken collega-ondernemers bij ONS met je mee, komen ze met mogelijk oplossingen, zien ze misschien andere mogelijkheden. Of het nu gaat over je marketingstrategie, een nieuwe website of het verduurzamen van je bedrijfspand.
Wil je ook lid worden van ONS en deelnemen aan onze activiteiten? Klik dan HIER en meld je aan om vrijblijvend een keer aan te sluiten.